Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Kapalı devre kamera sistemleri (CCTV) kullanılan kameraların kalitesi ile sistemde diğer kullanılan donanımsal ekipmanların kalitesi ve doğru montajlama ile konumlarının doğru belirlenmesi sonucunda uzun ömürlü ve kullanım amacına uygun olur. Bunun için sadece doğru ürün değil düzgün montajın yapılması da en az almış olduğunuz ürünün kalitesi kadar önemlidir. 

Alt kategoriler

 • Poe Switch

  PoE switch, normalde güç ve ağ bağlantısı sağlayan bir PoE enjektör ile benzer şekilde çalışan ancak birden fazla bağlantı noktası (port) bulunan, tek bir ağ kablosu ( Cat 5, Cat 5e veya Cat 6 ) üzerinden IP kameralara güç kaynağı ve veri bağlantısı sağlayan bir cihazdır.

 • Kabinler

  Rack kabinet aktif network cihazları ve sunucularınızın yanı sıra patch panel ve yapısal kablolama sistemlerinin düzgün kurulumu ve barındırılmasını sağlar.

 • Güvenlik Kameraları

  Güvenlik kamera sistemleri; işletmelerde üretimin denetim ve kontrolü, iç, dış ve çevre güvenliğinin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir.

 • Kayıt Cihazları

  Güvenlik kameralarından gelen dijital sinyaller, kayıt cihazı aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir. Dijital kayıt cihazları; kaydetme, geri izleme, network bağlantısı, görüntülerin dışa aktarımı için USB arabirimi ve DVD yazıcıya sahip olabilirler.

 • Kamera Adaptörleri

  Adaptörler faz ve nötr olarak AC elektrik girişini çıkış tarafında düşük DC voltaj ve amper olarak dönüşümünü sağlayan ve kameraların beslemesi için kullanılan cihazlardır. 220 volt giriş yapılan bir adaptörden kameralar için 12 volt çıkış almalısınız. Voltaj çıkışı sabit 12 volt olan adaptörün büyüklüğü amper gücüne göre değişir 1 2 3 5 10 15 20 30 40 50 amper çıkış gücü gibi. Bu kullanılan kamera sayısı ile doğru orantılı artış gösterir.

39 adet ürün var.

Toplam 39 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler